Бродський вирішив боротися з викрадачами брендів


Бродський вирішив боротися з викрадачами брендів

Держкомпідприємництва розробило проект закону, який покликаний захистити акціонерні компанії та інших юридичних осіб від "крадіжки" їхніх назв у період перереєстрації. Про це "Главреду" повідомили в прес-службі комітету.

Там відзначили, що згідно з законом "Про акціонерні товариства", всі відкриті й закриті акціонерні товариства до 29 квітня в 2011 р. повинні пройти процедуру перереєстрації, замінивши формулювання в найменуванні на приватні або публічні акціонерні товариства. Але поки відомі компанії проходять процедуру перереєстрації, спритні ділки резервують у реєстратора однойменні назви структур, позбавляючи тим самим відкриті і закриті акціонерні товариства права реєструватися під своєю брендовою назвою. Аби повернути компанії розкручене ім'я, такі "бізнесмени" згодом пропонують викупити довідки про резервування найменування зацікавленим юридичним особам.

Проект розробленого закону Держкомпідприємництва встановлює чіткіші вимоги до проведення процедури резервування найменування юросіб, які встановлені статтею 23 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців". Так, в законопроекті визначено перелік документів, які необхідно подати державному реєстратору, який, у свою чергу, не дозволить стороннім особам зарезервувати назву відомої юридичної особи.

Впровадження норм нового законопроекту сприятиме удосконаленню порядку проведення процедури резервування і не допустить зловживання стосовно використання назв новоутвореної або діючої юридичної особи іншими суб'єктами.

Нагадаємо, раніше глава Держкомпідприємництва пропонував провести інтеграцію систем електронного документообороту, що існують в різних відомствах, а також забезпечити безкоштовність здачі підприємницької звітності в будь-які відомства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua