ФРН: Не можна допустити переростання валютної війни в торгівельну


ФРН: Не можна допустити переростання валютної війни в торгівельну

Не можна допустити переростання валютної війни в торгівельну і посилення протекціонізму на цьому ґрунті. Як повідомляє ІТАР-ТАРС, про це заявив міністр економіки і нових технологій ФРН Райнер Брюдерле в інтерв'ю, опублікованому в середу в газеті Handelsblatt.

"Ми повинні стежити за тим, щоб валютна війна не переросла в торгівельну війну", - вказав він.

"Китай несе велику відповідальність за те, щоб не сталося ескалації. Ми і без того спостерігаємо, що деякі країни втручаються на ринках проти ревальвації своєї валюти. Курси обмінних валют повинні формуватися на ринку", - відзначив Брюдерле.

Міністр економіки і нових технологій ФРН висловив занепокоєння загрозою пов'язаного з цим зростання протекціонізму, а також заявив, що сподівається на те, що в світлі "хорошої співпраці в рамках "великої двадцятки" вдасться дійти згоди з приводу світового валютного порядку".

"Я виходжу з того, що ми в подальші роки почнемо рух від однополярної до мультиполярної системи світових валют. Значення євро і юаня в ролі резервних валют тому має збільшитися", - підкреслив Брюдерле.

"Гнучкі обмінні курси і вільний рух капіталу є, на мій погляд, правильним вибором, беручи також до уваги скорочення існуючих макроекономічних дисбалансів", - відзначив німецький міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua