Точка зору: Зростання курсу євро до долара носить тимчасовий характер


Точка зору: Зростання курсу євро до долара носить тимчасовий характер

Зростання курсу євро до долара носить тимчасовий характер. Таку думку висловив експерт Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД) Олександр Жолудь.

"Те зростання євро по відношенню до долара, яке спостерігається в останні тижні, все-таки наближається до кінця, і я не чекаю подальшого значного зростання", - відзначив експерт.

За його словами, це пов'язано перш за все з тим, що великим європейським економікам не вигідний високий курс євро, бо це знижує конкурентоспроможність їх експорту. Відповідно, деякі країни намагатимуться утримати курс євро від подальшого зростання.

Що ж до ситуації з курсом в Україні, то, як відзначив О.Жолудь, враховуючи фактичну прив'язку гривні до долара, курс гривні до євро визначатиметься коливаннями пари євро-долар.

"Враховуючи, що у нас залишається фактична прив'язка гривні до долара, хоча вона ніде юридично не закріплена, гривня коливатиметься до євро так само, як коливається долар по відношенню до євро, і це продовжиться до кінця року, та і наступного року", - сказав експерт.

На його думку, до кінця року курс складе 1,35 дол./евро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua