Ахметов привів до банкрутства власний завод


Ахметов привів до банкрутства власний завод

Господарський суд Донецької області почав банкрутство Макіївського металургійного заводу (Донецька область). Про це говориться у повідомленні заводу.

Справу про банкрутство підприємства порушено 11 жовтня.

В повідомленні говориться, що банкрутство почате у зв'язку із заявою кредитора - Єнакіївського металургійного заводу (Донецька область) - до Господарського суду Донецької області.

Загальна сума вимог кредитора складає 361,438 тис. гривень. Підготовче засідання суду призначене на 25 жовтня. До розгляду справи в підготовчому засіданні арбітражний керівник не призначений.

Нагадаємо, закрите акціонерне товариство "Макіївський металургійний завод" було створене в 2004 році в рамках санації відкритого акціонерного товариства "Макіївський металургійний комбінат".

Зазраз відбувається передача 90% Макіївського метзаводу від "Смарт-холдингу" групі "Метінвест" в рамках прийнятого рішення про об'єднання гірничо-металургійних бізнесів групи SCM і "Смарт-холдинг" російського бізнесмена Вадима Новінського.

Наприкінці 2000 року Єнакіївський металургійний завод став співзасновником компанії "Метален" разом із підконтрольним SCM металотрейдером Metinvest International S.A. (Швейцарія), передавши їй конвертерний цех, віджимний і цех підготовки складів.

"Метален" і ЕМЗ входять до групи "Метінвест", яка здійснює управління гірничо-металургійним бізнесом групи SCM.

Управляючою компанією групи "Метінвест" є компанія "Метінвест Холдинг".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua