Леонід Козаченко: Ціни на продукти в Україні зросли на 15-16%


Леонід Козаченко: Ціни на продукти в Україні зросли на 15-16%

Вартість продуктів харчування в Україні підвищилася майже так, як і в Євросоюзі. Але в Україні підвищення цін сприймають набагато болючіше, ніж в Європі, оскільки рівень доходів європейців на порядок вищий.

Про це під час відеоконференції на focus.ua повідомив президент Української аграрної конфедерації (УАК), голова Ради підприємців при Кабміні Леонід Козаченко.

"На деякі види продовольства ціни піднялися на 50-60%. Скажімо, гречка подорожчала. Цукор не подорожчав. Поки що. Хоча є тенденція до підвищення цін на цукор. Тому середнє підвищення склало 15-16%", - відзначив він.

За словами Козаченка, ситуація в Україні відображає загальносвітову тенденцію. "У Євросоюзі теж сталося підвищення цін на продовольство. І це підвищення склало близько 17%. Приблизно стільки, скільки і у нас", - пояснює Козаченко.

В Німеччині й Польщі багато продуктів харчування дешевші, ніж в Україні. У той же час, відзначив президент УАК, вартість хліба набагато вища. "Ціна на хліб в ЄС в середньому в 10 разів вища, ніж в Україні. У нас реакція на зміну цін на хліб найболючіша. В Україні підвищення на 20 копійок - це вже скандал", - пояснив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua