Китай багатий на мільярдерів


Китай багатий на мільярдерів

Найбільше число доларових мільярдерів в даний час проживає в Китаї, йдеться в опублікованій у вівторок доповіді дослідницької організації Hurun Research Institute.

За даними дослідження, в Китаї живуть 189 осіб, про яких достеменно відомо, що їх стан більше мільярда доларів, тоді як в реальності їх може налічуватися від 400 до 500, що і ставить Китай на перше місце в світі за числом доларових мільярдерів.

"Китай, можливо, володіє найбільшим числом мільярдерів у світі. Ми вже знаємо про 189 доларових мільярдерів, але можна з упевненістю стверджувати, що ми пропустили принаймні таку ж кількість, що означає від 400 до 500 мільярдерів", - заявив автор дослідження Руперт Хугверф.

На думку авторів дослідження, багаті китайці не схильні публікувати дані про свої активи, тому інформація, зібрана про них з відкритих джерел, як правило, буде заниженою. Найбагатшим китайцем, за версією Hurun, є власник корпорації Wahaha (виробник напоїв) Цзун Цинхоу із статками близько 12 мільярдів доларів.

Оцінки Hurun істотно відрізняються від даних списку Forbes, згідно з якими в Китаї мешкає всього 64 мільярдери, тоді як в США - 403. За даними Hurun, Китай також займає перше місце в світі за кількістю жінок-мільярдерів - в країні проживають 10 з 20 найбагатших жінок планети.

Загальне число китайців із станом понад 1 мільярд юанів (150 мільйонів доларів) складає 1363 людини, тим часом десять років тому таких людей в КНР налічувалося всього лише 24, наголошується в доповіді Hurun Richest People in China.

Автори дослідження відзначають зростаючі зв'язки китайських багатих з держструктурами - 173 юаневі мільярдери (12% списку) займали пости радників при різних державних структурах, що давало їм додаткові можливості з придбання контактів серед чиновників. 83 юаневі мільярдери були депутатами Всекитайських зборів народних представників, сім - делегатами 17 з'їзду КПК. Третина юаневих мільярдерів - члени КПК.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua