Греки вважають, що можна було обійтись без кредитів МВФ та ЄС


Греки вважають, що можна було обійтись без кредитів МВФ та ЄС

Все більша кількість греків вважає, що уряд не повинен був брати в МВФ кредити на суму 110 млрд. євро ($153,3 млрд.), за даними опитування.

Близько 66% з 1,183 тис. опитаних жителів Греції вважають, що їх країна могла уникнути необхідності брати кредити. У квітні цей показник складав 42%. Такі дані опитування, проведеного Кара Research, опублікованого в неділю в газеті To Vima. Кількість греків, які вважають, що кредити були необхідні, зменшилась до 31% в даний час з 50% в квітні.

В травні Греція зобов'язалася зменшити зарплати держслужбовцям і пенсії, підвищити податки в обмін на кредити МВФ і ЄС. Прем'єр-міністр Греції Георг Папандреу погодився, що заходи зі зменшення бюджетного дефіциту до 14% від ВВП необхідні для запобігання дефолту країни на тлі зростання вартості запозичень.

45% опитаних розчаровані результатами роботи Папандреу, порівняно з 37% в квітні. Незадоволення роботою соціалістичного уряду Папандреу через рік після його приходу до влади виросло до 52% з 50%. Опитування було проведене 6-7 жовтня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua