Путін: В осяжному майбутньому Росія повернеться на світовий ринок зернових у якості одного із лідерів


Путін: В осяжному майбутньому Росія повернеться на світовий ринок зернових у якості одного із лідерів

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін переконаний, що в осяжному майбутньому Росія повернеться на світовий зерновий ринок як один з лідерів. "Зібраний урожай і накопичені резерви повністю покривають внутрішні потреби країни в зерні. Упевнений, що вже в осяжному майбутньому Росія повернеться на світовий ринок зернових, причому як один з лідерів", - повідомив Путін в неділю на урочистих зборах, присвячених Дню працівника сільського господарства і переробної промисловості, які відбулись у Державному Кремлівському палаці.

На початку серпня уряд Росії прийняв рішення про введення тимчасової заборони на експорт зерна з Росії, зважаючи на загибель значної частини урожаю в результаті аномальної посухи. Питання про відміну ембарго буде розглянуто після збору урожаю майбутнього року, коли з'явиться визначеність із зернового балансу.

Для повернення на світовий ринок зерна у російських виробників, за словами прем'єра, є необхідний потенціал, конкурентні переваги і прагнення досягати амбітних цілей. "А підтримка держави вам буде забезпечена, тому що у нас є і резерв, і великий запас міцності", - запевнив глава уряду.

Він нагадав, що на подолання наслідків посухи було виділено близько 40 млрд. рублів, було вирішено питання з продовженням раніше узятих кредитів. "Наше завдання - зробити все, аби не були перекреслені довгострокові плани людей, які працюють на землі, аби ефективно працювали масштабні ресурси, вкладені в майбутнє нашого агропромислового комплексу", - сказав Путін, передає ИТАР-ТАСС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua