Молоко подорожчало ще на 23%


Молоко подорожчало ще на 23%

Молочна продукція увійшла до списку харчових товарів, які піддалися тенденції подорожчання, що спостерігалася влітку. Тим часом, з кінцем серпня зростання цін не зупинилося.

У вересні вартість молочної продукції зросла ще на 14-23%, головним чином, в сегменті молока і вершкового масла. За прогнозами експертів, в найближчому майбутньому вони можуть додати в ціні ще приблизно 10%.

"Покупка товарів молочного виробництва безпосередньо у виробника не рятує ситуацію. Якщо минулого місяця переробні підприємства продавали літр молока з жирністю 2,5%, упакованого в плівку, за 4,63 грн., то цього місяця вартість того ж продукту складає 5,03 грн. за літр", - наводить приклад Руслан Качанов, виконавчий директор ДК "Агрополіс" (ТМ "Щедрій вечір"). Подорожчання молока він пояснює декількома причинами, серед яких зростання цін на газ, зменшення поголів'я худоби, підвищення вартості сировини на світових ринках.

Частково вирішити ситуацію, на думку Качанова, міг би розвиток крупних молочних ферм, які виробляли б якісну сировину і користувалися державною підтримкою. Нагадаємо, що сьогодні близько 80% молока переробники купують у населення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua