Уряд втрутився у питання підвищення цін на батон у Києві


Уряд втрутився у питання підвищення цін на батон у Києві

Робоча група під головуванням першого віце-прем'єра Андрія Клюєва у складі представників київської влади і менеджерів "Київхліба" напрацювала комплекс заходів, які дозволили повернути ціни на батони в столиці до рівня 2,80 грн. після їх підвищення на початку тижня до 3,1 грн.

Як повідомила прес-служба уряду, О.Клюєв доручив забезпечити чіткий графік безперебійного відвантаження зерна Аграрного фонду з регіонів України на адресу "Київмлину" з подальшою переробкою цього зерна на давальницьких умовах і наданням борошна підприємству "Київхліб".

За словами голови наглядової ради ВАТ "Хліб Києва" Владислава Атрошенка, це дозволить підприємству працювати з мінімальною рентабельністю.

Раніше "Київхліб" повідомив, що розраховує на термінові постачання Аграрним фондом 15 тис. тонн пшениці другого і третього класів і 4 тис. тонн іржі продовольчою другого класу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua