0 800 307 555
0 800 307 555

Литвин вважає, що вирішення питання енергозабезпечення Євросоюзу є нереальним


Литвин вважає, що вирішення питання енергозабезпечення Євросоюзу є нереальним

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що вирішення питання енергозабезпечення Євросоюзу є нереальним без участі України. Про це він заявив на засіданні Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України, Сейму Литовської Республіки, Сейму і Сенату Республіки Польщі у Вільнюсі, повідомляє прес-служба українського парламенту.

"Скажімо, вирішити таке чутливе питання, як енергозабезпечення Євросоюзу, нереально без участі України. Це додаткове свідоцтво того, що Україна є європейською державою", - сказав український спікер, підкресливши, що питання енергетичної безпеки показує, що "Європа має бути єдиною і неділимою".

В.Литвин також висловив думку, що у вирішенні енергетичних питань обов'язковим є спільний діалог між виробниками, транзитерами і споживачами енергоресурсів. За його словами, всім сторонам процесу потрібні ефективні і відповідальні рішення. Голова Верховної Ради також підкреслив, що зараз в Україні позиція глави держави, прем'єр-міністра і парламенту є загальною і визначеною, "що дозволяє нам мати зрозумілі і відповідальні відношення з Росією".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua