В Україні видано близько 1 млн безкоштовних держактів на право власності на землю


В Україні видано близько 1 млн безкоштовних держактів на право власності на землю

За станом на 1 жовтня ц.р. в Україні видано близько 1,04 млн. безкоштовних державних актів на право власності на земельні ділянки, що складає 33,7% від зареєстрованих заяв громадян. Про це говориться на сайті Державного комітету України із земельних ресурсів.

За даними начальника Управління земель промисловості, природоохоронного призначення і моніторингу земель Держкомзему Сергія Черноштана, за станом на 1 жовтня ц.р. до органів місцевої самоврядності звернулось більше 3,13 млн. громадян (49% від загальної кількості) із заявами про безкоштовне оформлення і видачу державних актів на право власності на земельні ділянки.

Він зазначив, що найкраще ця робота організована в Черкаській, Запорізькій, Одеській, Кіровоградській і Київській областях, найгірше - в Тернопільській, Харківській і Закарпатській областях.

За словами С.Черноштана, на сьогодні в органах Держкомзему зареєстровано близько 1,9 млн. заяв громадян, з яких мають бути проведені роботи із виготовлення документації із землеустрою і оформлення державних актів.

При цьому він вважає, що припинення реалізації заходів щодо безкоштовного оформлення і видачі державних актів негативно вплине в першу чергу на найбільш незахищені верстви населення - пенсіонерів, ветеранів війни, інвалідів І і ІІ груп, громадян, віднесених до І і ІІ категорій постраждалих в результаті Чорнобильської катастрофи, членів багатодітних сімей.

Тому Держкомзем має намір найближчим часом внести до Кабінету Міністрів проект постанови "Про безкоштовне оформлення і видачу державних актів на право власності на земельні ділянки окремим категоріям громадян України в 2010 році".

Нагадаємо, з вересня 2009 року Держкомзем здійснює безкоштовне оформлення і видачу державних актів на право власності на земельні ділянки відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 5 серпня 2009 року № 844 "Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua