Медведєв: Росія і Кіпр спростять систему інвестицій


Медведєв: Росія і Кіпр спростять систему інвестицій

Президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що зміни, внесені до російсько-кіпрської угоди про уникнення подвійного оподаткування, дозволяють зробити прозорішою і зрозумілішою для контролю уряду систему інвестицій.

"Кіпр розглядається нашими бізнесменами як дуже зручний майданчик для того, щоб здійснювати інвестиції", - сказав Медведєв на прес-конференції. Він зазначив, що загальний обсяг накопичених інвестицій з використанням кіпрської юрисдикції складає більше $50 млрд.

"Саме тому ми зацікавлені в тому, аби відносини в цій сфері були зрозумілими, прозорими, тому що гроші дійсно бувають різні. Тільки що підписані зміни до угоди про уникнення подвійного оподаткування якраз і направлені на те, аби зробити цю сферу ще більш передбаченою, прозорою і зрозумілою для контролю уряду", - сказав Медведєв.

"В результаті цього і певні обмежувальні заходи, які робилися російською стороною, або вже скасовані, я маю на увазі відповідний список ЦБ Росії, або після ратифікації відповідних змін, підлягають відміні", - додав російський президент.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua