Януковичу сподобалось, як Попов повертає Києву стратегічні об'єкти


Януковичу сподобалось, як Попов повертає Києву стратегічні об'єкти

Стратегічні об'єкти життєзабезпечення столиці будуть повернені київській общині. У цьому президента України запевнив перший заступник голови КМДА Олександр Попов.

Під час робочої зустрічі Віктора Януковича з Олександром Поповим йшлося про відновлення контролю столичної влади над об'єктами, відносно яких раніше здійснювалися незаконні спроби відчуження і виведення з комунальної власності, зокрема, над тими, від яких залежить життєзабезпечення міста, і які просто не можуть знаходитися в іншій власності, окрім муніципальної.

Президент схвалив ініціативу першого заступника голови КМДА і пообіцяв усіляке сприяння у роботі, метою якої є захист майнових інтересів київської общини.

Олександр Попов подякував президенту за розуміння і підтримку. Він пообіцяв, що обов'язково доведе цю справу до кінця і стратегічна муніципальна власність, як і раніше, належатиме всім киянам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua