МВФ: Зростання китайської економіки в 2010 році складе 10,5%


МВФ: Зростання китайської економіки в 2010 році складе 10,5%

Зростання ВВП Китаю в 2010 році досягне 10,5%. Такий прогноз зроблений в доповіді Міжнародного валютного фонду (МВФ) про розвиток світової економіки.

Як повідомили китайські ЗМІ в четвер, в документі також вказується, що в 2011 році темпи зростання китайської економіки складуть 9,6%, тобто "зростання економіки продовжиться, але його темпи дещо знизяться".

При цьому МВФ відзначає, що такі темпи розвитку в 2011 році передбачають "серйозне обмеження нових кредитів, зниження напруженості на ринку нерухомості, вживання заходів з заборони ризиків кредитування житлового будівництва".

В доповіді вказується, що "в короткостроковий період нинішнього і наступного років зростання на дві третини буде забезпечено за рахунок приватних потреб населення, на одну третину - за рахунок діяльності уряду, а вклад нетто експорту наблизиться до нуля".

Як вказується в повідомленні, в доповіді висловлюється думка, що "зростання економіки в середньостроковий період визначатиметься тим, чи зможе Китай збалансувати рушійні сили розвитку, тобто значною мірою базуватися на внутрішньому, а не на зовнішньому споживанні".

Як повідомлялося раніше, в першому півріччі 2010 року темпи зростання китайської економіки склали 11,1%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua