ЄЦБ збереже базову ставку на позначці 1%


ЄЦБ збереже базову ставку на позначці 1%

Рада керівників Європейського центрального банку (ЄЦБ) в четвер о 15:45 прийме рішення щодо рівня базової ставки. Як вважають аналітики, опитані інформаційно-аналітичним інтернет-порталом dailyFX.com, ставка буде збережена на рекордно низькому рівні - 1%.

Банк Англії о 15:00 прийме рішення щодо облікової ставки. Згідно з чеканнями аналітиків, вона буде збережена на рівні 0,5%. Востаннє Банк Англії знижував ставку в березні 2009 року до історично мінімальної позначки в 0,5%.

Бюро національної статистики Великобританії повідомить о 12:30 дані про зміну обсягу промислового виробництва в країні в серпні поточного року. Аналітики чекають зростання показника на 0,3% в місячному численні і на 4,2% - в річному.

Міністерство економіки і технологій Німеччини о 14:00 мск опублікує дані щодо обсягу промислового виробництва в країні в серпні. Згідно з прогнозами, показник збільшиться в місячному численні на 0,5% після зростання на 0,1% в липні.

Міністерство праці США о 16:30 мск представить дані про число первинних заявок на допомогу з безробіття в країні за тиждень, що завершився 2 жовтня. Число таких заявок за даний період не змінилося і склало 453 тис., вважають аналітики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua