"Київгаз" підтверджує вихід міста зі складу акціонерів компанії


"Київгаз" підтверджує вихід міста зі складу акціонерів компанії

Газопостачальна компанія "Київгаз" (Київ) підтверджує вихід зі складу акціонерів підприємства Головного управління комунальної власності Київської міської державної адміністрації. Про це говориться в повідомленні підприємства, опублікованому в ДКЦПФР.

При цьому не повідомляється, кому належить тепер цей пакет у розмірі 28,455% акцій.

Власником 10% акцій і більше називається компанія "Київенергохолдинг" (60,000018% акцій).

В повідомленні сказано, що відповідний реєстр власників цінних паперів був переданий емітенту уповноваженим реєстратором 1 жовтня на зборах акціонерів компанії.

За даними Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку (АРІФРУ), реєстроутримувачем акцій "Київгазу" є ТОВ "Міжрегіональний незалежний реєстратор".

Раніше керівництво компанії заявляло, що не знає нічого про продаж містом свого пакету акцій.

"Міжрегіональний незалежний реєстратор" надає також послуги компанії "Київводоканал", акції якої належали місту і, за даними Генпрокуратури, були продані компанії "Новий регіон".

Він також був реєстратором "Київенергохолдингу", 61% акцій якого належали місту, були свого часу приватизовані, але, за даними Київміськадміністрації, повернені (на зборах акціонерів 5 жовтня ЗАТ розірвало договір на ведення реєстру з даним реєстратором і, згідно з повідомленням Київміськадміністрації, реєстратор також намагався зірвати збори акціонерів холдингу).

Крім того, даний реєстратор обслуговує ВАТ "Київхліб", ВАТ "Київське автотранспортне підприємство 13062", ВАТ "Київмлин", ВАТ "Хліб Києва".

Як повідомлялося, раніше Генеральна прокуратура заявила про продаж Києвом "Новому регіону" 28,46% акцій компанії "Київгаз", а також 25,464% акцій компанії "Київводоканал" в березні 2010 року, і 51% акцій "Київхімволокна" в травні 2009, а ДКЦПФР підтвердила покупку тим же "Новим регіоном" 80% акцій ХК "Київміськбуд".

В серпні Державна комісія з цінних паперів і фондового ринку припинила строком на 6 місяців - до лютого 2011 року - обіг акцій компаній "Київміськбуд", "Київгаз" і "Київводоканал".

5,46% акцій "Київгаза" належать компанії "Техрілат" (Київ), 28,455% - за даними Генпрокуратури, "Новому регіону" (раніше належали Головному управлінню комунальної власності Київміськадміністрації), 60%+1 акція - компанії "Київенергохолдинг".

Київська міська рада володіє 61% акцій "Київенергохолдингу".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua