Судовим рішенням про виплату 20 тис. грн депутату Буту може зайнятись ВРЮ


Судовим рішенням про виплату 20 тис. грн депутату Буту може зайнятись ВРЮ

"5 канал" направив звернення до Вищої ради юстиції з приводу рішень Подільського районного суду і Апеляційного суду міста Києва відсудити у кореспондента каналу Ольги Сніцарчук 20 тис грн. на користь народного депутата Юрія Бута. Про це повідомив "5 канал".

Раніше заступник глави адміністрації президента, член Вищої ради юстиції Андрій Портнов заявив, що чекає від журналістів звернення для можливого порушення відповідного провадження в разі незаконних дій суду, при цьому назвавши дії Ю.Бута такими, що "роблять ведмедячу послугу державній владі".

Як раніше повідомлялося, О.Сніцарчук повідомила, що Апеляційний суд Києва залишив в силі рішення Подільського районного суду за позовом Ю.Бута про захист честі і гідності, якою депутат відсудив у неї 20 тис грн. за те, що в своєму сюжеті О.Сніцарчук назвала його "відщепенцем від коаліції". Ю.Бут був обраний до парламенту за списком НУ-НС, проте в 2008 році одним з перших залишив коаліцію, що стало причиною її розпаду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua