Казахстан заборонив експорт рослинного масла і гречки


Казахстан заборонив експорт рослинного масла і гречки

Уряд Казахстану заборонив експорт насіння олійних культур, рослинної олії і гречки.

Відповідну постанову уряду "Про введення заборони на вивезення деяких видів насіння олійних культур, рослинних олій і гречану крупу" з Казахстану підписано прем'єр-міністром, повідомила в середу прес-служба міністерства економічного розвитку і торгівлі республіки.

Постанову прийнято в цілях недопущення браку і зростання цін на внутрішньому ринку насіння олійних культур, рослинних олій і гречаної крупи, забезпечення вітчизняних підприємств переробної галузі достатньою сировиною для виробництва рослинних олій і масложирової продукції, пояснило відомство.

Постанова набуде чинності після закінчення 10 календарних днів з дня першої офіційної публікації і діятиме шість місяців.

Відповідна постанова була розроблена на підставі проведеного міністерством сільського господарства аналізу про необхідність введення заборони даних продуктів.

Введення вказаної заборони обґрунтовується несприятливими погодними умовами, що склалися в поточному році, у зв'язку з чим в багатьох країнах очікується зниження валового збору олійних і круп'яних культур, що у свою чергу може вплинути на зниження їх виробництва і пропозиції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua