Путін: Українських інвестицій чекають в Росії


Путін: Українських інвестицій чекають в Росії

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін пропонує Україні розширювати інвестиції в російську економіку.

"Мені здається, що сенс інвестування все одно є в російську економіку саме з боку українських партнерів", - заявив Путін під час інвестиційного форуму ВТБ в Москві.

Він підкреслив, що цей інтерес помітний і не лише в нафтогазовій сфері, інтерес інвестування в який постійно зберігається.

"Зараз ми обговорюємо з нашими українськими партнерами можливість об'єднання в суднобудуванні, авіабудуванні, атомне машинобудування і там можуть знадобитись взаємні інвестиції. Мені здається, що це дуже перспективна і цікава сфера додатка наших зусиль, інтелектуальних та інвестиційних", - сказав прем'єр-міністр.

"Я вас прошу ще раз подумати над цим і в практичному плані поглянути на те, де українські інвестори могли б прикласти свої сили", - сказав прем'єр-міністр, звертаючись до віце-прем'єра України Сергія Тігіпка.

Тігіпко перед цим зазначив, що не бачить проблем у продажу українських товарів і послуг на російському ринку. "Ми мали проблеми п'ять років, які були викликані, перш за все, політикою, я вважаю, політикою України. І я можу сказати, що багато українських компаній через це страждали, серйозно страждали", - сказав він, додавши, що нормалізація відносин зараз всі питання зняла.

Путін на це відповів, що за останні п'ять років "перш за все, російські компанії страждали, а потім вже українські".

Говорячи про можливі українські інвестиції в російську економіку, Путін звернув увагу на будівельний сектор.

"Володимир Володимирович, ми сподіваємося, що все-таки ви до нас більше прийдете", - сказав Тігіпко.

Прем'єр-міністр РФ додав, що в умовах кризи в будівельному секторі уряд здійснював і здійснює до цих пір великомасштабні будівельні програми. "Ми таких грошей ніколи раніше не вкладали, скажімо, в забезпечення житлом військовослужбовців. Йдеться про десятки мільярдів рублів 50-60-80 млрд. Ось якби ви були присутні на нашому ринку, були б інвесторами, то отримали б ці замовлення усередині країни", - зазначив Путін.

На сміх із зали Путини відповів: "Так, не смішно. Насправді в умовах кризи ой, як допомогло б".

Тігіпко зазначив, що із цим зауваженням російського прем'єра згоден.

"Велике спасибі. Це дуже складно, між іншим, добитися згоди від українських партнерів", - сказав Путін із посмішкою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua