НБУ зареєстрував банк "Ринкові технології"


НБУ зареєстрував банк "Ринкові технології"

Національний банк України (НБУ) зареєстрував банк "Ринкові технології" (Київ), повідомляється на веб-сайті НБУ.

Згідно з повідомленням, банк зареєстрований 13 вересня: главою правління кредитно-фінансової установи призначений Андрій Семенов.

З початку поточного року НБУ зареєстрував вже чотири нові банки, тоді як відкликав ліцензію в семи кредитно-фінансових установ. На початок вересня в країні було зареєстровано 194 банки, з яких 176 мали банківську ліцензію.

Як повідомив журналістам у вересні 2010р глава НБУ Володимир Стельмах, в поточному році центральний банк був змушений відмовити в реєстрації трьох банків.

"Там настільки заплутані схеми з отримання коштів для статутного капіталу, що неможливо розібратися. Це одна з головних причин (відмови). Крім того, є ще питання некоректності подачі документів. Вони ж не знають, що у нас є система звірки. Бувають такі випадки, що можна брати людину і відводити (у правоохоронні органи)", - сказав він.

Глава НБУ підкреслив, що Нацбанк готовий реєструвати нові банки лише в тому випадку, якщо буде доведено формування їх статутного капіталу з підтверджених джерел.

Стосовно відкриття філій іноземних банків в Україні, Стельмах висловив думку, що цей процес активізується лише після проведення в країні регуляторної реформи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua