Львів, Донецьк і Харків мають намір до Євро-2012 купити у ЛАЗа автобуси і тролейбуси на 876 млн грн


Львів, Донецьк і Харків мають намір до Євро-2012 купити у ЛАЗа автобуси і тролейбуси на 876 млн грн

Комунальні авторанспортні підприємства трьох міст, які прийматимуть фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2012 року - Львів, Донецьк і Харків, оголосили про намір купити в ТОВ "Львівські автобусні заводи" автобуси і тролейбуси за процедурою закупівлі у одного учасника.

Як повідомляється в інформації про використання процедури закупівлі в одного учасника, оприлюдненій у понеділок, зокрема, Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 має намір купити в ТОВ "ЛАЗ" 92 автобуси і 60 тролейбусів, джерело фінансування - кошти міського бюджету.

За публікацією, ціна пропозиції ТОВ "ЛАЗ" складає 275 млн грн.

Комунальне комерційне підприємство Донецької міськради "Донелектроавтотранс" має намір купити у львівської компанії 121 тролейбус за кошти місцевих бюджетів. Ціна пропозиції складає 300,7 млн грн.

Окрім цього, знов інформацію про вживання процедури закупівлі у одного учасника опублікувало комунальне підприємство "Харьківпасс", яке має намір купити 67 великих низькопольних тролейбусів ЛАЗ Е183 (або еквівалент) і 30 ЛАЗ Е301, а також 10 автобусів ЛАЗ 183 і один ЛАЗ А5208.

Ціна пропозиції ТОВ "ЛАЗ" складає 300,5 млн грн.

Згідно з оприлюдненою 20 вересня інформацією в системі розкриття інформації про держзакупівлі, "Харківпасс" планував купити 90 великих низькопольньх тролейбусів ЛАЗ Е183 і три ЛАЗ Е301, а також 55 великих автобусів ЛАЗ А 183 і один середній ЛАЗ А 5208. Ціна пропозиції склала 299,8 млн грн.

Як повідомлялося, згідно із законом, який набув чинності в кінці липня цього року , інформація про використання процедури закупівлі у одного учасника публікується впродовж трьох робочих днів з моменту ухвалення відповідного рішення. Замовник повинен також погоджувати вживання цієї процедури в уповноваженому органі, опублікувати його і, в разі позитивного рішення, має право на укладення договору про закупівлі через 5-14 днів.

Кабінет міністрів України 30 березня підписав із ЗАТ "Львівський автобусний завод" (ЛАЗ) меморандум, що передбачає постачання 2 тис. автобусів і 500 тролейбусів в міста, які прийматимуть фінальну частину Євро-2012.

В Україні випуск низькопольних тролейбусів в даний час налагодила також корпорація "Богдан", а автобуси, окрім "Богдана", випускають корпорації "Еталон" і "УКРАВТО" (малого і середнього класу).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua