ЦБ Австралії несподівано зберіг відсоткову ставку на рівні 4,5%


ЦБ Австралії несподівано зберіг відсоткову ставку на рівні 4,5%

Резервний банк Австралії несподівано для економістів залишив базову відсоткову ставку на рівні 4,5% п'ятий місяць поспіль, що призвело до різкого падіння курсу австралійського долара до основних світових валют.

Лише 6 з 25 економістів, опитаних агентством Bloomberg, чекали збереження відсоткової ставки, тоді як решта прогнозували її підвищення на чверть відсоткового пункту.

Підйом роздрібних продажів в Австралії сповільнився в серпні, що викликало побоювання подальшого зниження споживчих витрат, на які припадає половина ВВП країни.

Експерти вважають, що підвищення відсоткової ставки австралійського ЦБ на 0,75 відсоткового пункту за період з жовтня 2009 року по травень 2010 року негативно позначилося на споживчому попиті.

В той же час промислове виробництво зросло у вересні максимальними темпами за 4 місяці, а рівень безробіття в серпні склав 5,1%, що є мінімальним значенням показника з січня 2009 року.

Австралійський долар впав на 1% - з 96,64 цента за підсумками торгів у понеділок до 95,82 цента.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua