Київрада зацікавилась залученням КП "Київський метрополітен" кредиту під 39%


Київрада зацікавилась залученням КП "Київський метрополітен" кредиту під 39%

Постійна комісія Київради з питань транспорту і зв'язку ініціює створення спеціальної комісії з депутатів Київради для з'ясування обставин залучення КП "Київський метрополітен" кредиту під 39% річних. Таке рішення було прийняте на засіданні комісії з питань транспорту і зв'язку, проінформував його глава, депутат від фракції Блок Юлії Тимошенко Дмитро Олейник. Про це повідомили в прес-службі політсили.

Д.Олійник нагадав, що з 2006 року в КП "Київський метрополітен" є оформлена кредитна лінія в одному з банків на суму в 100 млн грн. Проте, якщо на початку періоду відсоткова ставка за користування кредитними коштами склала 15,9%, то за станом на березень 2009 року вона досягла 39%.

"У Київського метрополітену кредитна угода з "Альфа-банком" на 100 млн грн. На превеликий жаль, вона підписана на кабальних умовах - під 39% річних", - підкреслив депутат.

За словами Д.Олейника, комісія також з'ясує, чому до цих пір не підписана мирова угода між "Альфа-банком" і КП "Київський метрополітен" відносно штрафних санкцій.

Він зазначив, що КП "Київський метрополітен" необхідно вести переговори з банком про перегляд суми боргів і штрафних санкцій, нарахованих комунальному підприємству фінансовою установою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua