Південна Корея отримає замовлення на будівництво енергооб'єктів за кордоном на 60 млрд дол.


Південна Корея отримає замовлення на будівництво енергооб'єктів за кордоном на 60 млрд дол.

Південнокорейські компанії можуть отримати рекордний обсяг замовлень на будівництво енергооб'єктів за кордоном на суму понад $60 млрд в поточному році завдяки зростаючому попиту на Близькому Сході на будівництво електростанцій, нафтопереробних заводів і інших об'єктів.

Обсяг замовлень від зарубіжних клієнтів більш ніж подвоївся в порівнянні з роком раніше. На кінець третього кварталу він складав $50,7 млрд, сказав міністр економіки знань Південної Кореї.

На Близький Схід припадає близько 72% від всіх замовлень, оскільки зростаючий дохід цього регіону на тлі високих цін на нафту дозволяє нафтовим компаніям збільшувати витрати на інфраструктурні проекти, повідомляє міністерство.

Korea Electric Power Corp. виграла найбільший на даний час контракт цього року на суму $18,6 млрд на будівництво чотирьох атомних реакторів в Об'єднаних Арабських Еміратах в кінці грудня.

Doosan Heavy Industries & Construction повідомила 9 вересня про отримання замовлення на будівництво електростанції потужністю 2800 МВт в Саудівській Аравії вартістю $3,39 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua