Папандреу: Греція продовжує залишатися країною, яка заслуговує на довіру кредиторів


Папандреу: Греція продовжує залишатися країною, яка заслуговує на довіру кредиторів

Греція залишається країною, яка заслуговує на довіру кредиторів. Про це заявив прем'єр-міністр Греції Георгіос Папандреу в інтерв'ю китайському агентству Синьхуа напередодні прибуття з офіційним візитом прем'єра Держради КНР Вень Цзябао.

"Якби ми хотіли оголосити дефолт, ми б це зробили, - заявив прем'єр в інтерв'ю, текст якого поширений прес-службою глави уряду. - Але ми прийняли інше рішення - не оголошувати дефолт. І це рішення показує, що Греція - країна, що заслуговує на довіру і користується довірою у своїх кредиторів". За словами Папандреу, Греція "зможе виконати цілі, поставлені нею в стабілізаційній угоді з ЄС і МВФ, пройти ці важкі часи і показати світу, що країна може бути успішною".

Греція переживає серйозну рецесію другий рік поспіль через кризу з величезною зовнішньою заборгованістю, що досягає 300 млрд. євро, і в зв'язку необхідністю здійснення заходів жорсткої економії в обмін на пакет кредитів ЄС і МВФ на загальну суму 110 млрд. євро протягом трьох років. Цього року ВВП країни, як очікується, скоротиться приблизно на 4%.

Посол КНР в Афінах Ло Ліньцюань заявив сьогодні, що візит Вень Цзябао "знов пошле ясний сигнал всьому світу, що Китай проголосував за довіру економічним перспективам Греції". Візит прем'єра покаже, що КНР "робить практичні дії для підтримки Греції, євро і Європейського союзу з тим, щоб вони могли якнайшвидше вийти з кризи і досягти стабільного пожвавлення економіки", сказав він.

Після візиту до Греції 2-4 жовтня Вень Цзябао відвідає Італію, Бельгію і Туреччину.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua