У Києві залишать 10 районних держадміністрацій


У Києві залишать 10 районних держадміністрацій

З 31 жовтня поточного року в столиці будуть утворені 10 районних в місті Києві державних адміністрацій, підлеглих мерії. Про це проінформували "Столицю.Главред" у прес-службі КМДА.

Зокрема, будуть створені Голосіївська, Дарницька, Деснянська, Дніпровська, Оболонська, Печерська, Подільська, Святошинська, Солом’янська і Шевченківська держадміністрації. Відповідне розпорядження КМДА підписане 22 вересня 2010 на виконання рішення Київської міської ради від 09.09.2010 року.

Згідно з документом, створено Міську комісію з координації питань, пов'язаних з припиненням районних рад і їх виконавчих органів, і ліквідаційні комісії. Очолив міську комісію перший заступник голови КМДА Олександр Попов, до її складу увійшли заступники голови Київської міськдержадміністрації, голови депутатських фракцій і депутати Київради, начальники головних управлінь.

Ліквідаційним комісіям і головам РДА доручено вжити всіх необхідних заходів, щоб зробити неможливим порушення прав населення міста і не допустити погіршення умов мешкання і обслуговування киян при здійсненні ліквідації районних рад і адміністрацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua