Пенсія Лужкова буде в 30 разів більшою від середньої по країні


Пенсія Лужкова буде в 30 разів більшою від середньої по країні

Розмір пенсії відправленого у відставку 28 вересня колишнього мера Москви Юрія Лужкова перевищуватиме загальноросійську в 32,5 разу. Крім того, колишній градоначальник отримає одноразову вихідну допомогу у розмірі 3 млн рублів. Про це пише газета "Ведомости" з посиланням на свої розрахунки.

Видання відзначає, що офіційний запит про доходи Лужкова в апарат мера і уряд столиці залишився без відповіді, тому за точку відліку бралися витрати на функціонування глави міста у розмірі 3,957 млн рублів.

Згідно з законом "Про державне пенсійне забезпечення в РФ" може складати не більше 75% середньомісячного заробітку держслужбовця. Таким чином, Лужков може розраховувати на пенсію в розмірі близько 247 тисяч рублів.

За даними Росстату, середній розмір щомісячної пенсії в Росії в липні 2010 року склав 7 тисяч 588 рублів. Крім того, згідно з законом "Про державні посади міста Москви" колишньому меру передбачена одноразова виплата при виході на пенсію у розмірі 10-кратної грошової винагороди, тобто близько 3,3 млн руб.

Також колишньому меру передбачена медична страховка, обов'язкове держстрахування на випадок заподіяння шкоди життю і здоров'ю на суму 15-річної грошової винагороди, а також безкоштовні путівки в санаторії з компенсацією витрат за проїзд.

Згідно з законом "Про державні посади міста Москви" Юрію Лужкову також передбачена державна дача, охорона, правовий захист, спецзв'язок, транспортне обслуговування, компенсація витрат по користуванню залами для офіційних осіб і делегацій в аеропортах, залізничних вокзалах, морських вокзалах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua