Мінфін Латвії підготував план з введення в країні євро


Мінфін Латвії підготував план з введення в країні євро

Міністерство фінансів Латвії відзвітувало перед урядом про заходи, вжиті в перші шість місяців 2010 р. для введення в країні євро. Датою введення єдиної європейської валюти в Латвії як і раніше називається 1 січня 2014 р., повідомило радіо MіхFM 102,7.

Згідно розробленому Мінфіном плану, введення євро в Латвії буде розділено на три основних етапи. На першому етапі, який почнеться 1 січня 2012 р., основний акцент буде зроблений на агітаційно-роз'яснювальну роботу серед населення. Цьому ж - тільки вже у вигляді конкретних консультацій, буде присвячений і другий етап, який почнеться за півроку до введення євро, - в середині 2013 р. і закінчиться орієнтовано в листопаді-грудні того ж року.

Населення проінформують, як виглядає європейська валюта, яких номіналів бувають купюри, жителі Латвії будуть також проінформовані про стабільність цін, обмінний курс валют і можливості обміну, а також про те, протягом якого часу знаходитимуться в обігу одночасно і лати, і євро. Третій етап буде присвячений організаційним питанням.

Керівник проекту з введення євро Саніта Баяре підкреслила, що євро для країни - "не самоціль, а засіб для підвищення привабливості економічного середовища Латвії, оскільки з погляду інвесторів євро означає вищу довіру".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua