Точка зору: Секонд-хенд заважає тільки виробником неякісних "сірих" товарів


Точка зору: Секонд-хенд заважає тільки виробником неякісних "сірих" товарів

Секонд-хенд в Україні не заважає розвитку вітчизняної легкої промисловості, він стоїть на дорозі лише групи "сірих" товарів, які часто бувають неякісними, шкідливими і небезпечними для здоров'я. Про це заявив глава Асоціації дилерів секонд-хенд Владислав Мясоєдов.

ВІн нагадав, що за останніх п'яти років секонд-хенд став зоною підвищеної уваги. "При розмитненні б/в товарів працюють численні комісії, серед них представники органів боротьби з контрабандою, органи безпеки і митниці, здійснюється санітарна експертиза - весь цей вантаж проходить дуже серйозний контроль, тому говорити про контрабанду секонд-хенду просто неможливо", - підкреслив В.Мясоєдов. За його словами, ношений одяг завозиться з таких країн як Великобританія, Данія, Швейцарія, Німеччина, Італія, Швеція.

"Це країни з давньою традицією цього "соціального бізнесу". Секонд-хенд зародився у Великобританії ще в 1829 році, тобто це бізнес, який існує дуже давно", - зазначив В.Мясоєдов. Він повідомив, що у Великобританії існує 2 тис. державних магазинів секонд-хенду і 6 тис. приватних.

"Тобто, навіть у Великобританії є прошарок людей, які живуть на дотації від держави і так само змушені одягатися в ношений одяг. А Україна - це далеко не Туманний альбіон, тут 60 відсотків людей купують секонд-хенд, тому що не мають можливості купувати одяг з дорогих магазинів", - підкреслив В.Мясоєдов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua