Приватбанк вМукачеві впроваджує зарплатні проекти з підприємствами бюджетної сфери


Мукачівська філія Приватбанку приступила до впровадження спільних зарплатних проектів з найбільшими медичними установами регіону - Закарпатською Обласною дитячою лікарнею і Мукачівською районною лікарнею. Як повідомили в Мукачівській філії банку, до кінця року в рамках даних проектів буде випущено 2 573 пластикові карти Visa Electron і Cirrus Maestro. Також філією укладений договір про випуск студентських карт для студентів Мукачівського технологічного інституту. У рамках договору, банк не тільки забезпечить виплату стипендій і зарплат співробітникам ВУЗа за допомогою пластикових карт, але й установив іменні стипендії банку для 8 кращих студентів інституту.

Довідка:
Мукачівська філія Приватбанку працює на ринку банківських послуг регіону з 1994 року. В даний час філією відкрито 27 відділень у 9 районах Закарпатської області. У м. Мукачеві працюють два банкомати і 104 точки еквайринга. Філія обслуговує 85 підприємств по видачі заробітної плати через пластикові карти Приватбанку.

Приватбанк є одним з найбільших банків України. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку включає 1 363 філій і відділень по всій території країни. Банк має найбільшу в Україні мережу обслуговування пластикових карт: 541 банкомат, 12 475 POS-терминалови1 658 пункту видачі наявних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua