Азаров розбереться з банком "Надра" наступного тижня


Азаров розбереться з банком "Надра" наступного тижня

Наступного тижня прийматимуться рішення щодо банку "Надра". Про це в ефірі телеканалу "Інтер" заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Ми йдемо поетапно, поступово до вирішення всіх тих проблем, які перед нами стоять. Чотири проблемні банки нам дісталися в спадок. Я вже не говорю про ті, які перебувають у стадії ліквідації. Наступного тижня призначено засідання експертно-аналітичної ради, яка розглядатиме ситуацію в цьому банку ("Надра" - ред.) і рекомендуватиме уряду, яке рішення необхідно прийняти", - сказав Азаров.

При цьому він підкреслив, що до складу експертно-аналітичної ради входить "достатня кількість фахівців, у тому числі і фахівці МВФ, і Світового банку". "Ми уважно прислухаємося до їхніх рекомендацій. Там є одна позиція, серйозна, - це проведення міжнародного аудиту, який повинен підтвердити, чи є там (у банку "Надра" - ред.) на 4 мільярди майна чи ні, і яка його ринкова ціна", - відзначив Азаров, відповідаючи на запитання, чому досі не продали майно банку і не віддали вкладникам 4 мільярди гривень з 6,7 мільярдів, які банк їм винен.

"Це проблема, над якою треба серйозно попрацювати і запропонувати те рішення, яке працюватиме на користь вкладника і держави передусім ", - резюмував Азаров.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Надра
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua