Обама не хоче подовжувати податкові пільги для багатих — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Обама не хоче подовжувати податкові пільги для багатих

Казна та Політика
1073
Президент США Барак Обама виступив проти продовження чинних з часів Джорджа Буша податкових пільг для багатих американців і висловився за введення послаблень для середнього класу і малого бізнесу.
Виступаючи в Клівленді, штаг Огайо, він піддав критиці податкові ініціативи республіканців, які, за його словами, є продовженням політики, що привела країну до нещодавньої фінансової кризи.
Президент заявив, що бюджет США не може дозволити собі продовження пільг для багатих, якщо країна хоче підтримати американців, що заробляють менше $250 тис. на рік.
"Якщо ми знов прагнутимемо віддати перевагу надії перед страхом, майбутньому перед минулим, об'єднатися довкола великої ідеї національного оновлення, в цьому випадку ми відновимо нашу економіку, відродимо середній клас і американську мрію для наступних поколінь", - сказав він.
Обама офіційно оголосив також про нові економічні ініціативи адміністрації: програмі створення об'єктів інфраструктури на $50 млрд, введенні постійного податкового кредиту для компаній, що ведуть дослідницькі і наукові роботи, податкової пільги для інвестиційних витрат компаній.
Нові ініціативи адміністрації повинні укріпити позиції демократів напередодні листопадових виборів до Конгресу.
Досі податкові кредити для наукової і дослідницької діяльності носили тимчасовий характер, оскільки впливали на надходження до бюджету. Введення таких кредитів може коштувати американській казні близько $100 млрд протягом 10 років.
Пропозиція американського президента передбачає, що 100% нових інвестицій компаній в підприємства і устаткування виключатимуться з бази оподаткування в 2011 році. Цей план, за оцінками економістів Білого Дому, скоротить податки для бізнесу приблизно на $200 млрд протягом двох років.
Якщо пільги для багатих американців будуть скасовані, нижня ставка прибуткового податку зросте для них з 25% до 28%, 28-процентна - до 31%, 33-процентна - до 36%.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас