Порошенко: Прогноз НБУ щодо інфляції реалістичніший, ніж у Кабміну


Порошенко: Прогноз НБУ щодо інфляції реалістичніший, ніж у Кабміну

Голова Ради Національного банку України Петро Порошенко вважає прогноз Нацбанку щодо інфляції на 2011 рік реалістичнішим, ніж прогноз Кабінету Міністрів.

Про це він заявив в інтерв'ю УНІАН.

"Підстави для перегляду показника інфляції в гіршу сторону, на жаль, присутні. Це об'єктивна ситуація на продовольчому ринку в світі, а не лише в Україні... Ціни на харчові продукти, на житлово-комунальні послуги, інші тарифи, безумовно, вплинуть у бік підвищення інфляції", - сказав Порошенко. При цьому він додав, що не бачить ніякої загрози гіперінфляції або якихось тенденцій загрозливого характеру.

Як повідомляв УНІАН, Національний банк України оприлюднив свій макропрогноз, згідно з яким інфляція в Україні в 2010 році очікується на рівні 10,5% при зростанні ВВП 4%, в 2011 році - 11,2% і 3,7% відповідно.

У свою чергу, Кабінет Міністрів України чекає в 2010 році інфляцію на рівні 13,1% при зростанні ВВП 3,7%, в 2011 році - 8,9% і 4,5% відповідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua