Банк "Надра" відновив роботу на міжбанку


Банк "Надра" відновив роботу на міжбанку

Банк "Надра" , що входить до групи найбільших, у якому з 9 лютого 2009 року уведено тимчасову адміністрацію, відновив роботу на міжбанківському валютному ринку.

Про це сказано в повідомленні фінустанови.

"Банк "Надра" упевнено відновлює свою діяльність і повертається до режиму нормального функціонування фінансової установи з надання повного комплексу банківських послуг всім категоріям клієнтів. Так, у серпні 2010 року банк відновив операції з купівлі й продажу валюти в інтересах клієнтів на міжбанківському валютному ринку", - зазначено в повідомленні.

Загальний обсяг операцій з купівлі валюти з моменту поновлення роботи на міжбанку перевищив 300 млн. гривень (в еквіваленті), операцій із продажу - 100 млн. гривень (в еквіваленті).

Як повідомляло агентство, банк "Надра" вказує на покращання якості кредитного портфеля.

З 9 лютого 2009 року НБУ ввів тимчасову адміністрацію в банк "Надра" і призначив тимчасовим адміністратором цієї фінустанови Валентину Жуковську.

18 травня 2010 року власник міжнародної холдингової компанії Group DF Дмитро Фірташ заявив, що розраховує стати акціонером банку "Надра" разом з державою до липня.

20 травня експертно-аналітична рада з питань участі держави в капіталізації банків при Кабінеті Міністрів ухвалила рішення про рекапіталізацію банку "Надра" за участю держави й приватного інвестора.

Після цього заступник міністра фінансів Андрій Кравець заявив про наявність низки проблем для участі держави в рекапіталізації банку "Надра", однією з яких назвав досить проблемний пакет зовнішньої заборгованості банку, зазначивши, що держава не зможе брати участь у рекапіталізації, поки не буде досягнуто домовленості із зовнішніми кредиторами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Надра
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua