Грецька поліція підозрює в захваті заручників у відділенні банку вихідців з Росії
— Кримінал
144
Два з трьох заарештованих підозрюваних у справі про захоплення заручників у понеділок в грецькому банку є вихідцями з Росії, заявив журналістам в понеділок начальник поліції столичної області Аттіка Грігоріс Балакос, передає РИА Новости.
За словами Балакоса, двоє затриманих - громадяни Греції, які приїхали з Росії, третій підозрюваний - іноземець, його громадянство не уточнюється. Балакос не уточнив, чи були у минулому підозрювані громадянами Російської Федерації або Радянського Союзу, який в Греції найчастіше теж називають Росією. Десятки тисяч греків іммігрували до Греції з країн колишнього СРСР за останні два десятиліття.
Як повідомлялося, 18 осіб виявилися в понеділок в заручниках у озброєного грабіжника у відділенні Національного банку в афінській гавані Пірей. Грабіжник, озброєний двома гранатами і пістолетом, відпустив більшість заручників майже відразу, а трьох людей утримував протягом приблизно двох годин. Парламентери з поліції умовили нальотчика здатися. Заручники не постраждали. Двоє співучасників нальоту, які намагалися сховатися до захвату заручників, було арештовано по гарячих слідах.
Всі троє підозрюваних перебувають зараз в головному управлінні поліції по області Аттіка.
За матеріалами: РІА Новини
Поділитися новиною
