5537
ДАІ не бажає відмовлятися від техогляду
В Державтоінспекції не підтримали ідею глави Держкомпідприємництва Михайла Бродського про спрощення техогляду.
ДАІ посилається, що українські реалії відрізняються від закордонних.
"За кордоном люди в основному їздять на авто років п'ять, потім машину міняють на нову, - цитує "Комсомольська правда в Україні" начальника департаменту ДАІ України Валерія Лозового. - А у нас вік деяких автомобілів доходить до 50 років! Тому в Україні хоч би раз в два роки необхідно оглядати автомобілі.
До речі, техстан машин ДАІ вже не перевіряє - ми віддали цю функцію приватним фірмам. Сьогодні нас більше цікавить здоров'я людини за кермом, тому ми вимагаємо медичну довідку.
Дивимося, чи немає за водієм заборгованості по оплаті штрафів. Ми зобов'язані порівняти відповідність реєстрації авто, номерів агрегатів, перевірити, чи не значиться авто в угоні або арешті, тощо. Тому скасовувати технічний огляд ми не маємо права".
За матеріалами: Фокус
Поділитися новиною