Фондові ринки США у понеділок закрились різноспрямовано


Американські біржові індекси за підсумками торгів в понеділок, 16 серпня, змінилися різноспрямовано на тлі слабких даних із ВВП Японії, свідчать дані торгів.

До закриття торгів індекс Dow Jones знизився на символічних 0,01%, досягнувши 10 302,01 пунктів. S&P 500 в понеділок підвищився на 0,01%, склавши 1 079,38 пункту. Індекс Nasdaq за підсумками торгів піднявся на 0,39% до 2 181,87 пункту.

Негативно вплинули на настрій інвесторів дані із зростання ВВП Японії в II кварталі, що виявилися значно гіршими за прогнози аналітиків. У квітні - червні поточного року економіка Японії зросла лише на 0,4% в річному обчисленні, тоді як аналітики прогнозували зростання в межах 2,3%.

Крім того, без оптимізму на ринку були сприйняті дані із промвиробництва у США. За даними Федерального резервного банку Нью-Йорка, індекс промислового виробництва в районі Нью-Йорка і його околиць виріс в серпні до 7,1 пункту проти 5,1 в липні, що виявилося гіршим за прогнози аналітиків, які прогнозували збільшення показника до 8 пунктів.

"Інвестори притихли, чекаючи важливіших статистичних даних, які будуть опубліковані на поточному тижні", - наводить агентство MarketWatch думку головного економіста з ринків Avalon Partners Пітера Карділло.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua