0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк відкрив новий офіс Керченської філії


Приватбанк відкрив новий офіс своєї філії в м. Керч (Крим), що дозволило філії запропонувати клієнтам якісно новий рівень обслуговування. За словами представників Керченської філії, у новому офісі створені всі умови для обслуговування як корпоративних, так і приватних клієнтів, на рівні європейських стандартів. При цьому, одним з головних напрямків роботи філії є впровадження комплексу найсучасніших послуг для фізичних осіб. Крім оформлення депозитних внесків, оплати комунальних послуг, одержання і відправлення грошових переказів, випуску й обслуговування пластикових карт, сьогодні жителі і гості міста можуть скористатися послугами споживчого кредитування (програми "Житло в кредит", "АвтоКредит за 30 хвилин", "Розстрочка"). За словами представників філії, споживче кредитування користається великою популярністю в жителів міста і дає можливість підприємствам-партнерам банку збільшити обсяги продажів побутової техніки й інших товарів. З початку 2002р. приріст кредитного портфеля фізичних осіб склав більш 200%. Обсяг коштів фізичних осіб, притягнутих Керченською філією Приватбанку, збільшився на 40%.

Пріоритетним напрямком роботи Керченської філії Приватбанку є розвиток мережі відділень. На сьогоднішній день у місті діють 6 відділень банку і 2 банкомати. У 2003 році планується відкриття ще 3 відділень.

Довідка:
Приватбанк входить у число найбільших українських системних банків. Регіональна мережа Приватбанку містить у собі 1 360 філій і відділень по всій Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua