139
Прем'єр-міністр Латвії оголосив про початок економічного зростання в країні
— Казна та Політика
Прем'єр-міністр Латвії Валдіс Домбровскіс, спираючись на дані Центрального статистичного управління (ЦСУ) країни за I півріччя 2010 р., оголосив про початок економічного зростання в країні.
Так, в I кварталі 2010 р. ВВП Латвії зріс на 0,3%, а в II кварталі в порівнянні з I кварталом - ще на 0,1%. "Зростання невелике, але його не можна недооцінювати після торішнього спаду на 18%", - заявив він сьогодні на прес-конференції.
Він також відзначив структурні зміни в економіці - промислове виробництво і експорт прийшли на місце дешевих кредитів, зростання споживання і "бульбашки" на ринку нерухомості.
У свою чергу, міністр економіки Артіс Кампарс відзначив, що темп відновлення економіки випереджає прогнози, і рік завершиться спадом в 2%, тоді як до бюджету поточного року закладене 4% спаду.
За словами міністра, у зв'язку з новими даними можливе внесення корективів до бюджету, але відповідні рішення прийматимуться на підставі даних за III квартал 2010 р.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Як почувається бізнес в регіонах під час війни — опитування (інфографіка)
В Україні починають будівництво нової євроколії: де проходитиме
Міжнародні резерви України досягли рекордного показника за всю історію незалежності
Київрада розгляне збільшення допомоги Захисникам і Захисницям — Кличко
Через систему OpenMarket продали майна на 2 млрд грн
Як змінили порядок грошового забезпечення поліцейських, відряджених до держорганів
