Торги на українських фондових майданчиках проходять із низькою активністю інвесторів


Сьогоднішні торги на українських фондових майданчиках проходять з низькою активністю інвесторів. Як зазначає Володимир Олексюк, експерт аналітичного департаменту X-Trade Brokers Ukraine, індекс Української біржі UX підвищився на +0,41%, індекс ПФТС додав +0,05%. Учасники ринку поводяться обережно, без активних дій, оскільки чекають виходу важливої статистики з економіки Єврозони і США, публікації даних про динаміку промислового виробництва в Німеччині, Італії і Великобританії, статистики з ринку праці США. Тиск на інвесторів можуть мати фінансові результати таких компаній, як Generali, Allianz і The Royal Bank of Scotland Group.

Негативні новини про кількість первинних вимог із безробіття в США в четвер призвели до зниження провідних американських індексів: Dow Jones -0,05% до 10674,98 пункту, S&P -0,13% до 1125,81 пункту, Nasdaq -0,46% до 2293,06 пунктів. Сьогодні американські ф'ючерси демонструють позитивну динаміку. Торги акціями в Азії проходять разноспрямовано: китайський China Shanghai Comp +1,44%, гонгзький Hang Seng +0,54%, японський Japan Nikkei 225 знижується на -0,12%.

Лідерами зростання на Українській біржі стали акції таких емітентів, як концерн Стирол (+3,57%), акції компанії Богдан Моторс (+2,27%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua