Експерт: У будівництво доріг Німеччини необхідно залучати приватні інвестиції — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Експерт: У будівництво доріг Німеччини необхідно залучати приватні інвестиції

298
Керівник Федерального об'єднання німецької промисловості (BDI) Ханс-Петер Кайтель заявив про необхідність збільшити інвестування в інфраструктуру. "Німеччина скоро стане країною з найгіршими дорогами у всій Західній Європі", - наводить агентство dpa слова Кайтеля. Крім того, глава BDI вважає, що інвестиції в цю галузь дадуть поштовх до внутрішньоекономічного розвитку.
Враховуючи нинішню фінансову ситуацію, Кайтель запропонував корінним чином змінити всю систему фінансування об'єктів дорожньо-транспортної мережі. "Нам необхідно інтенсивніше залучати приватних інвесторів", - сказав він. Подібну практику вже давно використовують в Іспанії, Італії й Франції. За словами Ханса-Петера Кайтеля, Німеччина істотно відстає в цьому питанні від інших країн, зазначає DAPD.
Після закінчення терміну дії двох урядових програм із пожвавлення економіки ФРН, кошти з яких вже практично витрачені, на утримання і розвиток вулично-дорожньої мережі буде виділено 9,75 мільярда євро замість первинних 12 мільярдів. Прикметно, що більшість фахівців вважали суму в 12 мільярдів недостатньою.
За матеріалами:
Deutsche Welle
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас