Відпускні ціни на білоруську молочну продукцію зросли на 5-6%
— Аграрний ринок
197
Відпускні ціни на всі види молочної продукції, що поставляється на російський ринок з Білорусії, з 5 липня поточного року підвищуються на 5-6% - такої домовленості було досягнуто в Мінську на нараді міжурядової робочої групи з вироблення пропозицій щодо проведення погодженої політики на ринках Росії і Білорусії стосовно продовольчих товарів, повідомляють інформагентства.
Нарада відбулося за ініціативою міністра сільського господарства РФ Олени Скринник
Глава Національного союзу виробників молока Росії Андрій Даниленко уточнив, що це рішення стосується оптових постачань і не позначиться на рівні споживчих цін. Так, індикативна ціна на вершкове масло 82% жирності складе $4,7 за кілограм, вершкове масло 72,5% жирності - $4,1 за кілограм, сухе цілісне молоко - $3,6 долара за кілограм, сухе знежирене молоко - $3,2 за кілограм, сир 50% жирності - 140 російських рублів за кілограм, сир 45% жирності - 135 російських рублів за кілограм.
Також було досягнуто домовленості про щотижневий обмін інформацією між міністерствами для оперативного коректування індикативних цін і квот на постачання молочної продукції на російський ринок.
За матеріалами: K2Kapital
Поділитися новиною
