Російським дятям можуть обмежити доступ до Інтернету
Мінкомзв'язок може ввести віковий поріг для доступу в Інтернет. Глава відомства Ігор Щеголєв підтримав дану ініціативу, повідомляє "ПРАЙМ-ТАСС" із посиланням на ИТАР-ТАСС.
"Пропозиція хороша, її поділяємо", - заявив міністр на зустрічі з російськими блогерами в рамках конференції "Безпечне завтра Рунета". Він зазначив, що розважальна і освітня функції Інтернету "не так великі, як це здається на перший погляд". В той же час, на думку Щеголєва, Мережа містить масу загроз для дітей.
"Якщо це так, можливо, дійсно, відрегулювати на національному рівні правила роботи з Інтернетом так, щоб діти до 10 років без супроводу дорослих заходити в Інтернет не мав права", - сказав він. І пояснив, що основні пропозиції із гарантування безпеки дітей у мережі надходять від розробників, проте необхідно підключати до цього питання і саморулюючі організації.
У зустрічі взяли участь близько 30 найбільш популярних блогерів. Вони також обговорили з Щеголєвим створення спеціальної електронної пошти для спілкування громадян з чиновниками, питання збереження за абонентами стільникового зв'язку їх телефонних номерів і проблеми в роботі "Пошти Росії".
В квітні Мосміськдума встановила віковий поріг на відвідини секс-шопів, букмекерських контор і тоталізаторів.
За матеріалами: Фінмаркет
Поділитися новиною
