За п'ять місяців 2010 року злочинність в Україні зросла на 31%
— Кримінал
432
Генеральний прокурор України Олександр Медведько заявив, що за п'ять місяців поточного року зростання злочинності склало 31%.
Медведько повідомив, що тяжких і особливо тяжких злочинів на 32% стало більше. За словами генпрокурора, причина такого зростання полягає в зниженні суми крадіжки, з якої починається кримінальна відповідальність.
У зв'язку з цим зниженням, злочини, пов'язані з посяганням на майно громадян зросли на 148,5%. В цілому, в загальній структурі злочинності, злочини, пов'язані з посяганням на майно складають 50%.
В той же час Медведько зазначив, що це не означає, що "з приходом нової влади в країні спостерігається розгул злочинності". За його словами, з низки тяжких злочинів спостерігається зниження, зокрема, на 27% знизився рівень розбійних нападів, на 19% - грабежів, на 15% - ДТП із смертельними наслідками, на 15% - злочинів, пов'язаних із завданням тяжких тілесних ушкоджень, на 5% - злочини з торгівлі людьми.
Генпрокурор також зазначив, що за 5 місяців поточного року знизилося до 71% розкриття злочинів, що також пов'язане зі зниженням суми крадіжки.
Раніше голова Міністерства внутрішніх справ Анатолій Могильов заявив, що якщо комусь його робота не подобається, то це проблеми тієї людини, а не його.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
