0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Коломойського не допускають до конкурсу щодо "Луганськтепловозу"


Коломойського не допускають до конкурсу щодо "Луганськтепловозу"

Кіпрську компанію "Мантар холдинг", контрольовану Ігорем Коломойським, не допустили до конкурсу з продажу "Луганськтепловозу", повідомляє видання "Українська правда" із посиланням на прес-службу Фонду держмайна.

"Кілька годин тому підписано документи. На жаль, ця компанія не надала двох істотних документів", - відзначили у фонді.

"По-перше, відсутні дані про джерела надходження коштів для приватизації державного майна, що приватизується іноземним інвестором, як це передбачено законом", - йдеться в повідомленні.

"По-друге, аудитором України не підтверджений аудиторський висновок до фінансового звіту іноземного інвестора, зроблений аудитором іноземної держави, яку іноземний інвестор повинен надавати при офіційному його представленні установі, організації або суб'єкту господарювання України", - відзначили у ФДМ.

Таким чином, до конкурсу з продажу "Луганськтепловозу" допущено сумське НВО імені Фрунзе (належить Костянтину Григоришину) і "Брянський машинобудівний завод" (Росія, належить Іскандеру Махмудову і державному концерну "РЖД").

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування