0 800 307 555
0 800 307 555

RZB: Інформація про запланований продаж Райффайзен Банку Аваль не відповідає дійсності


RZB: Інформація про запланований продаж Райффайзен Банку Аваль не відповідає дійсності

Інформація про запланований продаж Райффайзен Банку Аваль (Київ) не відповідає дійсності, повідомив прес-секретар групи Raiffeisen Zentralbank Osterreich AG (RZB) Андреас Еккер.

"Ці чутки абсолютно безпідставні", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

Як повідомлялося, директор департаменту консалтингу інвесткомпанії "Конкорд Капітал" (Київ) Андрій Герус, посилаючись на джерела на банківському ринку, повідомив, що"Дочерний банк Сбербанка России" (Київ, група Сбербанку) проводить due diligence Райффайзен Банку Аваль в рамках вивчення можливості повного викупу банку в групи Raiffeisen.

Райффайзен Банк Аваль (ранее- банк "Аваль") заснований в 1992 році. Найбільшим акціонером банку на 1 січня 2010 року був Raiffeisen International Bank-Holding AG (95,93%).

За даними Нацбанку України, до 1 квітня 2010 року за розміром загальних активів (54,028 млрд грн.) Райффайзен Банк Аваль займав четверте місце серед 175 українських банків

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua