0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Янукович: Україна буде просувати ідею проведення зимової Олімпіади 2022 року в Карпатах


Янукович: Україна буде просувати ідею проведення зимової Олімпіади 2022 року в Карпатах

Україна докладе всіх зусиль для реалізації ініціативи про проведення Олімпійських ігор 2022 року в Карпатах, заявив президент України Віктор Янукович.

"Ми повинні наочно працювати над просуванням ініціативи про проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року в Карпатах", - сказав він, виступаючи в палаці "Україна" зі зверненням до народу.

Президент підкреслив, що підготовка до чемпіонату Європи з футболу 2012 року є "поштовхом для формування нових умов ведення бізнесу і невід'ємної складової внутрішніх змін з модернізації країни".

"Це крок до нового якісного діалогу між бізнесом і владою, до нового способу мислення, нової економічної динаміки", - заявив В.Янукович.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування