Безробіття в єврозоні в березні залишилося без зміни на максимальному рівні з 1998 року


Безробіття в єврозоні в березні залишилося без зміни на максимальному рівні з 1998 року

Безробіття в країнах єврозони в березні залишилося незмінним на рівні попереднього місяця - 10%, який є максимальним з серпня 1998 року, повідомило агентство Bloomberg із посиланням на даних Статистичного управління Європейського союзу.

Аналітики також не чекали зміни рівня безробіття.

"Безробіття досягне свого піку лише влітку 2011 року. Крім того, поширення бюджетної кризи стримує відновлення економіки", - вважає старший економіст німецького Dekabank Карстен Юніус.

Найбільш значне безробіття було відмічене в Іспанії - 19,1%, двозначними числами також виражалося безробіття в Ірландії (13,2%) і Португалії (10,5%).

Країни єврозони намагаються підтримати відновлення економіки за рахунок експорту і стримати зростання бюджетного дефіциту. За підсумками минулого року середнє значення дефіциту держбюджету в 16 країнах єврозони склало 6,3% ВВП - удвічі більше межі в 3% ВВП, встановленої Маастрихтськими критеріями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua