Тігіпко: Місія МВФ прибуде до Києва 17 травня


Тігіпко: Місія МВФ прибуде до Києва 17 травня

Черговий раунд переговорів України і Міжнародного валютного фонду (МВФ) пройде в середині травня: 11 травня до Києва прибудуть експерти Фонду з юридичних питань, а 17 травня - місія Європейського департаменту МВФ, повідомив віце-прем'єр Сергій Тігіпко.

"Основними питаннями порядку денного травневих зустрічей буде обговорення реалістичної прибуткової частини державного бюджету, збалансування фінансів НАК "Нафтогаз України" і проведення структурних реформ", - передає слова віце-прем'єра його прес-служба в четвер.

Тігіпко знов підтвердив, що за новою програмою співпраці з МВФ, розрахованою на два з половиною роки, Україна може отримати близько $19 млрд.

Віце-прем'єр додав, що для успішності переговорів з Фондом надзвичайно важливими є реальні кроки з реформування економіки. "Потрібно говорити про новий податковий кодекс, який спростить оподаткування для бізнесу, про зниження податків, дерегуляції, приватизація об'єктів, якими держава управляє неефективно", - підкреслив Тігіпко.

За його словами, у випадку успіху травневих переговорів Україна може отримати перший транш за новою програмою вже в травні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua